Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за стіл в древесних відтінках, білий або слонова кістка + 10% до вартості. Матеріал - масив дуба.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1700 мм |
| Глубина | 650 мм |
| Высота | 760 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | массив дуба |
| Фасады | массив дуба |
| Опоры | Массив дуба |
- Цена: от 45 700 ₴




Отправка с 29 июля 2026