Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за стіл у древесних відтінках, білий або слонова кістка + 10% до вартості. На замовлення можна змінювати розмір і комплектацію.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Размер стола в сложенном виде | |
| Глубина стола | 60 мм |
| Высота стола | 76 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | массив дуба |
| Фасады | массив дуба |
| Опоры | Массив дуба |
| Длина стола | 160 см |
- Цена: от 35 000 ₴











Отправка с 29 июля 2026