Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за стіл у древесніх відтінках, білий або кремовій колір + 10% до вартості.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1300 мм |
| Ширина стола | 700 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | массив дуба |
| Каркас, ножки | массив дуба |
- Цена: от 19 700 ₴



Отправка с 29 июня 2026