Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стандартний комплект меблів у гостьову кімнату складається з вітрини 1-о дверної ( 2 шт ) , комод ТВ ( 1 шт ). Комплектація,колір та розміри можуть змінюватись за бажаням замовника. Ціна вказана за стандартний комплект у древесних відтінках, білий або кремовий колір + 10% до вартості.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Габаритные размеры стенки | |
| Длина (ширина) стенки | 2960 мм |
| Витрина 1-о дверная ( ширина / глубина / высота ) см. | 71 / 45 / 216 |
| Витрина 2-ух дверная ( ширина / глубина / высота ) см. | 101 / 45 / 216 |
| Комод ТВ ( ширина / глубина / высота ) см. | 154 / 45 / 82 |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | стекло |
| Задняя стенка | зеркало, ДВП |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 154 мм |
| Глубина | 45 мм |
| Цены | |
| Витрина 1-о дверная | 530 $ |
| Витрина 2-ух дверная | 620 $ |
| Комод ТВ | 480 $ |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | массив дуба |
| Декоративные элементы | массив дуба |
- Цена: от 91 000 ₴






Отправка с 29 июля 2026