Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал - масив дуба. Спальне місце 180/200( тільки такий розмір). Ліжко може бути укомплековане висувними ящиками , підйомним механізмом, м*яким узголів*ям. Ціна вказана за ліжко з твердим узголів*ям у древесних відтінках, білий або слонова кістка по RAL + 10% до вартості. Колір,розмір та комплектація обговорюються індивідуально.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 212 см |
| Ширина кровати | 198 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 112 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | массив дуба |
| Изголовье кровати | массив дуба |
| Изножье кровати | массив дуба |
- Цена: от 54 200 ₴







Отправка с 29 июля 2026