Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко з масиву дуба. Ціна вказана за ліжко з твердим узголів*ям, у древесних відтінках. Білий і слонова кістка +10% до вартості. Розмір спального місця 180/200. Колір,розмір і комплектіція обговорюються індивідуально. З цією моделю ліжка також можна придбати приліжкові тумбочки, шафу, комод, дзеркало, туалетний столик, пуф, банкетку.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 219 см |
| Ширина кровати | 194 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 113 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Высота спального места | 48 см |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | зеркало |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | массив дуба |
| Изголовье кровати | массив дуба |
| Изножье кровати | массив дуба |
- Цена: от 44 300 ₴








