Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стандартний комплект меблів в гостьову складається з : вітрини 1-о дверної ( 2 шт ) , комод ТВ ( 1 шт ). Комплектація може змінюватись за бажанням замовника. Колір, розмір і комплектація , обговорюються индивидуально. Ціна вказана за стандартний комплект в древесних відтінках, емалеві кольори + 10% до вартості. Комплект виготовлений з натуральної деревини - масив дуба.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип фасада | прямой |
| Состояние | Новое |
| Состав стенки | |
| Витрина | 2 шт |
| Комод | 1 шт |
| Материал изготовления стенки | |
| Фасады | стекло |
| Задняя стенка | зеркало, ДВП |
| Размер ниши под ТВ | |
| Ширина | 1320 мм |
| Глубина | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Корпус | массив дуба |
| Декоративные элементы | массив дуба |
| Витрина 1-о дверная ( ширина / глубина / высота ) см. | 81 / 47 / 224 |
| Витрина 2-ух дверная ( ширина / глубина / высота ) см. | 109 / 47 / 224 |
| Комод ТВ ( ширина / глубина / высота ) см. | 132 / 47 / 64 |
| Витрина 1-о дверная | 18.500грн |
| Витрина 2-ух дверная | 23.900грн |
| Комод ТВ | 14.000грн |
| Ширина витрины | 810 мм |
| Глубина витрины | 470 мм |
| Высота витрины | 2240 мм |
- Цена: от 96 600 ₴











Отправка с 29 июля 2026