Описание
Характеристики
Информация для заказа
Cтіл з натуральної деревини, масив дуба. Деталі стола виготовлені на новому професійному обладнанні. Фарбування відбувається безповітряними системами высокого тиску. Також ми використовуємо фарби і лаки італійських виробників. Індивідуальній підхід до кожного клієнта.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Овальный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 2500 мм |
| Ширина стола | 1000 мм |
| Высота стола | 790 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | массив дуба |
| Каркас, ножки | массив дуба |
- Цена: от 89 700 ₴





Отправка с 29 июля 2026