Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко з натуральної деревини - бук. Дана модель ліжка виготовлена з масива бука, що робить її прочною та довгостроковою в эксплуатації. Ціна ліжка вказана у розмірі 160 / 200 (спальне місце) у древесних відтінках дерева. Також це ліжко можна замовити в іншому розмірі : 90 / 200 ; 120 / 200 ; 140 / 200 ; 180 / 200.,кольорі та комплектації(висувні ящики або підйомний механізм). Ламелі букові 5,5 см.(стандарт), або 2,5 см.(посилені).
Ціна вказана за розмір 160/200
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Бук |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 216 см |
| Ширина кровати | 167 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Обивочный материал | Велюр |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | натуральное дерево - бук |
| Изголовье кровати | натуральное дерево - бук, ткань |
| Изножье кровати | натуральное дерево - бук |
| Ножки | натуральное дерево - бук |
- Цена: от 16 750 ₴









Отправка с 30 мая 2026