Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ліжко виготовлене з натурального дерева - дуб. Сучасна класика у поєднанні з м*яким узголів*ям додає ліжку особливий вигляд. Колір, розмір і комплектація ліжка обговорюються індивідуально. До цієї моделі також можна придбати комод та приліжкові тумби. Замовлення можна зробити на сайті, або відвідавши наші виставочні зали у Дніпрі, Лівий беріг, ТРЦ "Караван", другий поверх, вул.Нижньодніпровська17 ;пр.О.Поля 97А,перший поверх. При замовленні Ви можете обрати потрібний колір,розмір та комплектацію. Ціна вказана за ліжко без подйомного механізму у древесних відтінках. Біла або кремова емаль + 10%
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 218 см |
| Ширина кровати | 188 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 120 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 180 см |
| Высота спального места | 55 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | Дуб |
| Ножки | Дуб |
| Обивочный материал | Велюр |
| Изножье кровати | Дуб |
| Пользовательские характеристики | |
| Изголовье кровати | массив дуба, ткань |
- Цена: от 29 600 ₴







Отправка с 29 июля 2026