Описание
Характеристики
Информация для заказа
Двоспальне класичне ліжко з масиву дуба з елементами різьби. Розмір спального місця 180 / 200. На замовлення можна зробити м*яке або тверде узголів*я. І за бажанням доукомплектовувати висувними ящиками або підйомним механізмом. Колір,розмір і комплектація обговорюється індивідуально. Також до цього ліжка у нас можна придбати приліжкові тумбочки, комод, дзеркало, туалетний столик , пуф, кушетку, шафу. Ціна вазана за ліжко з твердим узголів*ям у древесних відтінках, кремове або біле ліжко + 10% до вартості.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 228 см |
| Ширина кровати | 205 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 130 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Обивочный материал | Велюр |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | массив дуба |
| Изголовье кровати | массив дуба, ткань |
| Изножье кровати | массив дуба |
| Ширина спального места | 1800 |
- Цена: от 51 700 ₴










Отправка с 29 июля 2026