Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ціна вказана за ліжко 180/200 (спальне місце) у древесних відтінках. Придбати це ліжко з масиву дуба можна, зв*язавшись з нами по телефону або за ел.адресою, дані можна знайти у розділі "контакти" або відвідавши наш виставковий зал за адресою м.Днпро, вул. Нижньодніпровська 17, ТЦ "Караван" ( 2 поверх). На замовлення можна обрати розмір,колір та комплектацію.
У стилі цього ліжка можна також можна замовити приліжкові тумби, комод, дзеркало, туалетний столик, шафу.
Білий колір +10%.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры рекомендуемого матраса | 180х200 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 210 см |
| Ширина кровати | 188 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 100 см |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Каркас кровати | массив дуба |
| Изголовье кровати | массив дуба |
| Изножье кровати | массив дуба |
| Ширина спального места | 1800 |
- Цена: от 28 600 ₴










Отправка с 29 июля 2026