Описание
Характеристики
Информация для заказа
Класичний журнальний столик з масиву дуба. Розмір 1200 / 70 / 45 (висота) . Ціна вказана за столик у древесних відтінках, білий або кремовий колір + 10% до вартрості.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип опор | Ножки |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 1200 мм |
| Глубина столика | 700 мм |
| Высота столика | 450 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | массив дуба |
| Каркас, ножки | массив дуба |
| Декоративные элементы | массив дуба |
- Цена: от 24 600 ₴





Отправка с 29 июля 2026